(пусто)
 
Валюта:
Русский  українська 

Блог / Новини

11.05.2015 16:58:27
31.01.2013 16:32:55
18.12.2012 03:21:50
13.03.2012 02:46:08
27.01.2012 03:57:25
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Оцените удобство работы с нашим магазином

Рекомендації по використанню окулярів водія Cafa France і SunDrive з темними лінзами

Темні окуляри Практично кожен водій стикається з наступними проблемами:

 

Відображення торпедо на лобовому склі

Торпедо автомобіля часто зверху відбиває сонячне світло прямо на лобове скло, що знижує для водія видимість дороги. Особливо часто це явище зустрічається в сучасних автомобілів.

 

Використання поляризаційних окулярів повністю усуває дискомфорт від відображення. Цікаво, що при більш яскравому світлі або при більш глянцевій поверхні торпедо, в окулярах поверхня авто здається більш матовою.

Відображення торпедо


Низьке сонце

На світанку або на заході сонця, сонце світить в очі і від цього не допомагає навіть козирок. У даній ситуації окуляри просто необхідні.

 

Багато хто використовує прості сонцезахисні окуляри, але тільки використання поляризаційних окулярів Cafa France і SunDrive дозволить відчувати себе максимально комфортно і зберігають видимість об'єктів світлою і чіткою.

Низьке сонце

 

Сліпий дощ

Сліпий дощ Це явище трапляється коли сонце світить під час дощу. Таким чином промені світла розсіюються від дощових крапель створюючи «світлову завісу».

 

Поляризаційні окуляри забирають сонячні відблиски від крапель дощу і тим самим покращують видимість.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Правильне затемнення

Правильне затемненняБагато водіїв для усунення перелічених проблем одягають звичайні сонцезахисні окуляри. Затемнена видимість веде до погіршення реакції і може привести до аварійної ситуації.

 

В окулярах Cafa France і SunDrive ретельно підібрана ступінь затемнення, що не знижує здатність контролювати водіння на дорозі.

 

 

 

 

 

 

Відблиски на дорогах

Відблиски на дорогах з'являються при світінні фар і ліхтарів на мокрій дорозі після дощу або танення снігу. А в темний час доби всі відблиски зливаються в одну суцільну яскраву пляму. Асфальт і автомобілі створюють відблиски, не дозволяють адекватно орієнтуватися на дорозі.

 

Окуляри водія Cafa France та SunDrive усувають відбите світло і відблиски, що робить водіння більш безпечним.

Відблиски на дорозі

 

Видимість через скло

Сильні відблиски під час ясної погоди можуть створювати і дефекти на лобовому склі: потертості від двірників, пил, сліди від крапель дощу, запотівання. А це реальна загроза вчинення ДТП.

 

Використання окуляр водія Cafa France та SunDrive покращує видимість за рахунок усунення відблисків від дефектів на лобовому склі.

 

 

Рекомендації по використанню окулярів водія Cafa France та SunDrive з жовтими лінзами

 

Жовті окуляриПрактично кожен водій стикається з наступними проблемами:

 

Світло фар зустрічних автомобілів

Основні причини засліплення водія - дуже яскраве, невідрегульоване світло фар зустрічних машин.

 

Окуляри водія Cafa France та SunDrive з жовтими лінзами дозволяють знизити ступінь остлепленія зустрічними фарами.

Зустрічні автомобілі

 

Підвищена стомлюваність

СтомлюваністьУ холодну пору року мало сонячного світла і вітамінів. Втома людини відбувається набагато швидше. Водіння за кермом відбувається частіше в темний час доби через зменшення світлового дня. Адаптуватися до зовнішніх умов стає набагато складніше.

 

Окуляри водія Cafa France і SunDrive з жовтими лінзами полегшують сприйняття зовнішніх умов тим самим знижуючи втому. Ризик аварійних ситуацій значно знижується.

 

 

 

 

 

Сніг і дощ

Видимість під час дощу і снігу сильно зменшується, оскільки світло від фар розсіюється сильніше від дрібних частинок води і сніжинок. Перед очима утворюється суцільна яскрава пляма, через яку складно бачити і сприймати всі деталі на дорозі.

Сніг і дощ

 

Сутінки і темний час доби

Взимку сутінки і ніч займають до 75% доби. Виходить, що водій практично цілодобово в режимі «нічного водіння».

 

Але і влітку водії часто переміщаються в нічний час (щоб уникнути пробок, спеки і т.д.).

 

Окуляри водія Cafa France і SunDrive з жовтими лінзами підвищують контрастність, тим самим покращуючи чіткість предметів і їх сприйняття.

Сутінки і темний час доби

 

"Скандинавський синдром"

Жовті окуляри взимкуВзимку погіршується не лише стан людини (через брак світла, тепла, вітамінів і т.п.), але і настрій.

 

Окуляри водія Cafa France і SunDrive з жовтими лінзами створюють ефект ясного сонячного дня і забезпечують позитивний психологічний настрой.

 

 

 

 

 


Эффект очков Cafa France