(пусто)
 
Валюта:
Русский  українська 

Блог / Новини

11.05.2015 16:58:27
31.01.2013 16:32:55
18.12.2012 03:21:50
13.03.2012 02:46:08
27.01.2012 03:57:25
Підписатись на новини:
або RSS 2.0
Оцените удобство работы с нашим магазином

Рекомендації по вибору окулярів

 

Кожна людина в світі унікальна і буває дійсно складно дати загальні рекомендації з вибору окулярів. Тим більше, що і моделей окулярів існує незліченна кількість. Світові модельєри намагаються вирішити цю проблему і в наші дні.

 

Контури обличчя

Щоб правильно підібрати окуляри, для початку потрібно правильно визначити форму і пропорції обличчя.

 

Для округлого лиця краще використовувати більш широку, бажано "кутовату" форму оправи, при цьому її ширина повинна переважати над висотою. Це створить видимість більш вузького лиця.

 

Для обличчя з прямокутними контурами категорично не рекомендується носити окуляри прямокутної форми. Набагато краще віддати перевагу овальній формі оправи з шириною, що переважає над висотою. В такому випадку ідеально підходить оправа, так звана «котяче око», яка пом'якшує кути контурів лиця.

 

Якщо лице трикутної форми основою знизу, коли скули ширше лінії очей, то в подібному випадку краще підібрати оправу рішучого, мужнього виду, щоб її ширина приблизно дорівнювала ширині нижньої щелепи. Таким чином врівноважується природна диспропорція.

 

При непростій ситуації, коли основа трикутника зверху, а підборіддя звужене по відношенню до скул і лоба, рекомендується вибирати щось легке, наприклад оправу без ободків, але при цьому вона повинна бути скоріше широка ніж вузька.

 

Якщо форма обличчя продовгувата, і обличчя помітно видовжене, то краще вибирати окуляри з прямокутною оправою. Ідеально підійдуть оправи з гострими кутами, можливо навіть неправильних геометричних форм.

 

При контурах лиця у вигляді ромба, коли скули помітно ширше чола і лінії підборіддя, добре буде виглядати оправа, верхня частина якої буде ширше нижньої. Таким чином ширина скул візуально зменшиться. Так само можна спробувати приміряти оправу з більш виразною за кольором і формою верхньою частиною, або оправу з обідками-половинками. Часто оправа «котяче око» добре виглядає на обличчі подібної форми.

 

Якщо ж ваше обличчя не підходить ні під одну з перерахованих вище описів, не варто засмучуватися. Нестандартних форм обличчя існує безліч. Важливо лише пам'ятати, що оправа окулярів буквально не повинна повторювати контури вашого лиця.


Эффект очков Cafa France